Kraina Wygasłych Wulkanów

Współpraca

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę współpracy z moim blogiem podróżniczym, który jest prowadzony przez doświadczoną nauczycielkę geografii o niezwykłym zestawie kwalifikacji. Nie tylko ukończyłam dwa kierunki studiów, tj. geografię i geologię, ale również zdobyłam cenne doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, wykorzystując sensorykę, nauki przyrodnicze i zamiłowanie do ekologii. Moje nieustanne dążenie do doskonalenia umiejętności sprawia, że regularnie uczestniczę w kursach, szkoleniach i webinariach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i metodami pracy.

Mój blog to wspaniałe źródło informacji dla wszystkich miłośników podróży. Moja wiedza geograficzna pozwala mi tworzyć fascynujące treści o różnych zakątkach świata, podczas gdy tło geologiczne dodaje głębi i zrozumienia dla otaczających nas form terenowych i zjawisk przyrodniczych.

Szlak do Lucni boudy

Dlaczego warto wybrać współpracę z moim blogiem?

To, co wyróżnia mój blog, to moje unikalne podejście do podróżowania z dziećmi. Dzięki wykorzystaniu sensoryki, sensoplastyki i mojego szerokiego doświadczenia w pracy z najmłodszymi podróżnikami, dostarczam cenne wskazówki, inspirujące pomysły i twórcze zabawy, które angażują zmysły i rozwijają wyobraźnię. Mój blog nie tylko jest pełen pięknych miejsc i atrakcji, ale również promuje edukację poprzez zabawę i odkrywanie świata w sposób interaktywny i angażujący.

Współpraca ze mną to gwarancja, że treści na Twoim blogu podróżniczym będą unikalne, wartościowe i inspirujące dla Twoich czytelników. Moje bogate doświadczenie, pasja do podróży, głęboka wiedza geograficzna oraz umiejętność pracy z dziećmi sprawiają, że jestem niezastąpiona jako partner w tworzeniu treści podróżniczych.

Zapraszam do współpracy ze mną i do odkrywania razem fascynującego świata podróży, edukacji i przygód!

Kreatywne pomysły na zabawy w górach

Co oferuję?

Oferuję współpracę opartą na publikacji tekstów i zdjęć w wybranych przez Zleceniodawcę mediach społecznościowych, publikację artykułów sponsorowanych, copywriting dla partnerów. Zrealizujemy dla Ciebie wpis sponsorowany, promocję Twojego produktu lub jego recenzję. Mamy doświadczenie w prowadzeniu współpracy na różnych polach.

Współpraca może opierać się wyłącznie w oparciu o bloga lub też może być zrealizowana jako większy projekt włączający w to media społecznościowe. O szczegóły naszych zasięgów, grupę docelową i ilości wyświetleń prosimy kierować zapytania na podanego poniżej maila.

Co mogę dla Ciebie zrobić w oparciu o bloga i nie tylko:

 • copywriting
 • napisać tekst o tematyce podróżniczej
 • napisać recenzję, opinię o produkcie
 • zrealizować wpis sponsorowany
 • napisać miniprzewodnik
 • stworzyć relację z podróży
 • zrealizować twój pomysł na krótką podróż do wybranego miejsca
 • inne

Co mogę dla Ciebie zrobić w oparciu o social media:

 • opublikować wysokiej jakości zdjęcia z Twoim produktem
 • zrealizować relację w wyjazdu sponsorowanego
 • stworzyć wpisy z informacją o ciekawym wydarzeniu
 • zaangażować odbiorców do działania
 • wypromować Twój produkt
 • inne

W kwestii możliwości współpracy biznesowej, a także publikacji artykułów sponsorowanych prosimy o bezpośredni kontakt e-mail: agrafkageografka@gmail.com

Jeśli chcesz ze mną współpracować - skontaktuj się!

KARKONOSKI SZNYT Karolina Junik

NIP: 9581725079
REGON: 522279311

e-mail: agrafkageografka@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/agrafkageografka/

Instagram: https://www.instagram.com/agrafkageografka.pl/

Blog: https://agrafkageografka.pl

Zaufali nam

error: Content is protected !!